3.B třída - tř. učitelka Renáta Fuxová

Jarní prázdniny - domácí úkoly

Vzhledem k velkému počtu nemocných dětí ve třídě, již od středy 7.2.2018 neprobíráme žádnou novou látku ani nedoplňujeme nic v pracovních sešitech. Žáci, kteří chodí do školy pracují na nafocených materiálech - opakování učiva. Na prázdniny děti nedostanou žádný domácí úkol, ale prosím o důkladné opakování učiva a to hlavně vyjmenovaná slova, násobilka, písemné sčítání a odčítání, anglická slovíčka.
Všem dětem přeji krásné prázdniny a nemocným brzké uzdravení.
R.Fuxová

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik žáků 3. a 4. ročníku bude probíhat každou středu od 21.2.2018 do 2.5.2018 ( mimo 21.3.2018). Po dobu jeho trvání bude upraven rozvrh vyučovacích hodin. Každé pondělí budou žáci končit již po 4. vyučovací hodině ( tj. v 11:25 hodin). Pondělní hodina tělesné výchovy odpadá a na její místo se posouvá hodina pracovních činností. Úprava rozvrhu platí již v pondělí 19.2.2018 po jarních prázdninách.

Doučování - změna

Doučování žáků ve druhém pololetí bude probíhat každé úterý od 12:45 - 13:45 hodin, v naší třídě 3.B.

Školní rok 2017/2018

Kontakt: fuxovarenata@seznam.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Dubšík Matyáš, Chromý Lukáš, Klimeš Lukáš, Krčková Helena, Krejča Jakub, Mádl Kryštof, Meissel Richard, Pešková Nikola, Pohlodko Petr, Rak Vojtěch, Regásek Daniel, Šolcová Natálie, Šuhájková Nikola, Šváchová Nella, Vaníček Saša, Vintrová Natálie (16)

Created by © 2015/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy