3.B třída - tř. učitelka Renáta Fuxová

Školní rok 2017/2018

Kontakt: fuxovarenata@seznam.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Dubšík Matyáš, Chromý Lukáš, Klimeš Lukáš, Krčková Helena, Krejča Jakub, Mádl Kryštof, Meissel Richard, Pešková Nikola, Pohlodko Petr, Rak Vojtěch, Regásek Daniel, Šolcová Natálie, Šuhájková Nikola, Šváchová Nella, Vaníček Saša, Vintrová Natálie (16)

Doučování

Doučování žáků v tomto školním roce bude probíhat každý čtvrtek od 12:45 - 13:45 hodin, v naší třídě 3.B.

Vánoce ve 3.B

21.12.2017 - žáci budou končit po 4. vyučovací hodině ( v 11:25 hodin)
Ve třídě budeme mít vánoční besídku a výtvarnou dílnu. Pokud budou mít děti zájem, přinesou si nějaké cukroví a malý dárek pro spolužáka. Věci potřebné na výtvarnou dílnu zajistím já, případně mají děti ve škole v kufříku.
22.12.2017 - žáci, kteří nepojedou s šd do Hopsaria, budou končit po 4. vyučovací hodině
Ve třídě si budeme pouštět pohádky, koledy a hrát hry.
                                                  Krásné Vánoce přeje Renata Fuxová

Created by © 2015/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy