9.A třída - tř. učitelka Mgr. Jitka Sedláková

Školní rok 2017/2018

Kontakt: jitkasedlak@centrum.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Balek Tobiáš, Bednář Adam, Brus Jakub, Dolejší Filip, Holoubek Filip, Jačo Štěpán, Klíma Martin, Koutníková Ester, Krejča Jan, Němcová Tereza, Prokeš Michal, Pytlíková Marika, Shánělová Vanesa, Sokolová Adéla, Šmolová Lucie, Urbánková Tereza, Vaňásková Eliška, Vaňásková Kateřina, Velek Tomáš, Vetýšková Kristýna, Vlasáková Daniela, Volf Marek, Volfová Michaela (23)

Doporučená četba

05.11. 2017
V rámci doporučené četby si vyber 4 tituly z prózy a jednu z poezie ( popřípadě  6 titulů z prózy), přečti je, udělej zápis do čtenářského deníku a předlož ke kontrole podle tohoto rozpisu :
konec listopadu, leden, únor, březen, květen.

PROCVIČOVÁNÍ ČESKÉHO JAZYKA ONLINE

Created by © 2015/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy