Aktuality ZŠ Nová Včelnice

Volné pracovní místo

03.07. 2017

Základní škola Nová Včelnice

přijme

učitele/učitelku na I. stupeň ZŠ

Termín nástupu: 1. 9. 2017

 Kvalifikace: učitel/učitelka na I. stupeň

Pracovně právní vztah: celý úvazek – 22 hod./týdně

V případě zájmu zasílejte své životopisy na:  hana.vaneckova@seznam.cz nebo zavolejte na tel. 774 819 787.


Den s Armádou

02.06. 2017
Den s ArmádouDen s Armádou proběhl 1.6. v Jindřichově Hradci. Děti měly možnost si prohlédnout a vyzkoušet vojenskou techniku.
                                                                                                                            Mgr. Přibylová Míša

Den dětí na prvním stupni

Den dětí na prvním stupni V pátek 2. června proběhl na prvním stupni ZŠ Den dětí. Veškerou organizaci jsme zajistili my, žáci 5. třídy, s pomocí třídní učitelky. Připravili jsme 7 skvěle fungujících stanovišť (skákání v pytli, na švihadle, přenášení vody, házení míčkem na cíl atd.). ...
Více informací

Dopravní hřiště

18.06. 2017
Dopravní hřiště
Žáci 3. A zavítali na dopravní hřiště v Jindřichově Hradci. Oprášili si znalosti o dopravních značkách a pravidlech silničního procesu. Poté si vyzkoušeli jízdu na kole, kde mohli své znalosti uplatnit v praxi.
 

Školní výlet 3.A

18.06. 2017
Školní výlet 3.AŠkolní výlet na Hlubokou nad Vltavou proběhl v úterý 13.6. Žáci 3. A navštívili zoologickou zahradu, zúčastnili se programu O sově a nakoukli do pohádkového podzemí v Loveckém zámečku. Počasí nám přálo a dobrá nálada nechyběla.

Provozní doba v době letních prázdnin

01.07. 2017
V době prázdnin bude škola otevřena každé pondělí od 9.00 hod. do 11.00 hodin.

Poezie pro děti

19.02. 2017
Poezie pro děti
Ve čtvrtek 16.2. se 2.třídy zúčastnily v Městské knihovně v Jindřichově Hradci semináře na téma Poezie pro děti. Seminář byl velmi pěkný a děti byly velmi aktivně zapojeny. Seminář byl zakončen prohlídkou knih v dětském oddělení. 

Keramická dílna Děbolín

04.04. 2017
Keramická dílna DěbolínV pondělí  3.4. navštívily 2.třídy keramickou dílnu v Děbolíně, kde si dotvořily keramickou slepičku, či husičku. Dětem se díla podařila. Jen čekáme na vypálení výrobků.

Projektový den

12.04. 2017
Ve středu 12. 4. proběhl na škole další projektový den: 1. stupeň Chodíš a jezdíš bezpečně. Děti si připomněly pravidla silničního provozu, dopravní značky, chování na ulici, první pomoc a jízdu zručnosti. Na druhém stupni Den podle Ámose, byl zaměřen na netradiční vyučovací hodiny, děti si vyzkoušely netradiční sporty, tvořivou velikonoční dílnu, angličtinu, němčinu, něco z kuchařského umění a IQ test. Také se seznámily s vývojem našeho školství v hodině Od metličky k rákosce. Všem vyučujícím patří dík za náročnou přípravu a vedení hodin a dětem za aktivní přístup a zájem. R. Dytrichová

Výlet do technického centra „Alternátor“ v Třebíči.

22.03. 2017
Výlet do technického centra „Alternátor“ v Třebíči. Povyprávíme vám o našem krásném výletě do Třebíče, který se uskutečnil 14. 3. 2017. Všechno to začalo onoho pěkného rána. V osm hodin přijel autobus, do něhož nasedli páťáci, pár šesťáků a kruh uzavřeli  sedmáci. Po cestě jsme párkrát stavěli z „ ...
Více informací
Login
Home
Home Základní škola Nová Včelnice

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy

TOPlist