1 - (28)

9.A - tř. učitelka Mgr. Daniela Šímová

Školní rok 2019/2020

Kontakt:simova.daniela@seznam.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Balek Šimon, Brus Jaroslav, Dlouhý Milan, Dubšík Jan, Fráterová Laura, Hánová Tereza, Havlíček David, Korandová Magdaléna, Kršek Jakub, Leitgebová Barbora, Letocha Ondřej, Meissel Daniel, Pičuginová Adéla, Poslušný Pavel, Potocká Barbora, Povolný Filip, Praus Marek, Prokešová Lenka, Salava Petr, Sandová Valerie, Urbánek Šimon, Vacková Markéta, Volfová Klára, Volfová Natálie, Zachová  Helena (25)

Konzultační hodiny po dohodě  e-mailem.

Výlet do Malého Ratmírova 7. a 8. června

Výlet se mi líbil. Všechno bylo dobré. Ale mohli jsme tam být déle. Nejlepší byly kohoutí zápasy. A dobrá byla stezka odvahy.

Obrázků: 1-4 z celkem: 28    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu
Informativní třídní schůzka se koná zítra 10. 9. 2019 v 16:30 v učebně fyziky č. 20 ve 2. patře. Na programu jsou zejména aktuality školy, omlouvání žáků, elektronická třídní kniha a elektronická žákovská knížka.

S pozdravem Mgr. Daniela Šímová, tř. učitelka 9. A

Doučování a příprava na SŠ v tomto škol. roce:

Matematika - čtvrtek doučování od 7 hod. už teď v září
                    pátek příprava na SŠ od 7 hod. od října

Český jazyk - úterý příprava na SŠ od 7 hod.
                     středa doučování od 7 hod.
3. 10. 2019 se koná v J. Hradci na VŠE Burza škol. Žáci jsou povinni jít do školy na první dvě vyučovací hodiny. Odcházet na Burzu škol budou po písemném uvolnění od rodičů. Burzu škol nezajišťuje naše škola, tudíž ji žáci navštíví sami nebo v doprovodu zákonného zástupce. Začátek je v 8:30 a předpokládaný konec v 16 hod. V tento samý den má Den otevřených dveří také Obchodní akademiie v J. Hradci. Bližší informace si prosím vyhledejte na stránkách Obch. akademie.