4 - (28)

9.A - tř. učitelka Mgr. Daniela Šímová

Školní rok 2019/2020

Kontakt:simova.daniela@seznam.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Balek Šimon, Brus Jaroslav, Dlouhý Milan, Dubšík Jan, Fráterová Laura, Hánová Tereza, Havlíček David, Korandová Magdaléna, Kršek Jakub, Leitgebová Barbora, Letocha Ondřej, Meissel Daniel, Pičuginová Adéla, Poslušný Pavel, Potocká Barbora, Povolný Filip, Praus Marek, Prokešová Lenka, Salava Petr, Sandová Valerie, Urbánek Šimon, Vacková Markéta, Volfová Klára, Volfová Natálie, Zachová  Helena (25)

Konzultační hodiny po dohodě  e-mailem.

Výlet do Malého Ratmírova 7. a 8. června

Výlet se mi líbil. Všechno bylo dobré. Ale mohli jsme tam být déle. Nejlepší byly kohoutí zápasy. A dobrá byla stezka odvahy.

Obrázků: 1-4 z celkem: 28    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu
Informativní třídní schůzka se koná zítra 10. 9. 2019 v 16:30 v učebně fyziky č. 20 ve 2. patře. Na programu jsou zejména aktuality školy, omlouvání žáků, elektronická třídní kniha a elektronická žákovská knížka.

S pozdravem Mgr. Daniela Šímová, tř. učitelka 9. A

Doučování a příprava na SŠ v tomto škol. roce:

Matematika - čtvrtek doučování od 7 hod. už teď v září
                    pátek příprava na SŠ od 7 hod. od října

Český jazyk - úterý příprava na SŠ od 7 hod.
                     středa doučování od 7 hod.