2.A třída - tř. učitelka Mgr. Marta Plášilová

Školní rok 2018/2019

Kontakt: pl.marta@seznam.cz

Seznam žáků: Berešová Eliška, Březinová Nicol, Fila Stanislav, Fohl Jonáš, Hembera Miroslav, Holický Vojta, Houšková Vanesa, Janáková Marie, Janáková Eva, Kafka Antonín, Kopecký Tomáš, Koštová Ema, Křivka Filip, Kundrátová Martina,  Matějka Lukáš, Míchal Marek, Němcová Nicol, Němcová Zuzana, Ouhelová Šárka, Paukov Roman, Pfauserová Kristýna, Pilchová Valerie, Stejskalová Tereza, Šmol Tadeáš, Švácha David, Kepková Diana, Valík Václav, Zdeněk Lukáš (29)
Výlet do přírody
Pátého září jsme šli na výlet do přírody. Každá třída vyšla ze školy na jinou stranu. Naše třída se vydala směrem na Šibeňák, dále polní cestou kolem Hanzlových rybníků. Po vystoupání z údolí byl krásný výhled na okolní krajinu. U řeky Kamenice se děti nasvačily a zahrály si s míčem.Počasí nám přálo a výlet se nám vydařil.

Created by © 2015/2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy