6.A tř. učitelka Ing. Šímová Drahomíra

Školní rok 2022/2023

Kontakt: simova1@zsnovavcelnice.cz

Seznam žáků:

Březinová Nicol, Ferko Marek, Hembera Miroslav, Houšková Vanesa, Kepková Diana, Kopecký Tomáš, Koštová Ema, Křivka Filip, Kubešová Natálie, Míchal Marek, Ouhelová Šárka, Stejskalová Tereza, Šmol Tadeáš, Švácha David

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě přes aplikaci Bakaláři

Adaptační kurz Jarošov nad Nežárkou

Prvního a druhého září se naše třída 6.A, společně s žáky 6.B, vypravila autobusem navštívit město Jarošov nad Nežárkou. Akce se nesla v táborovém duchu, žáci měli možnost strávit příjemný podvečer u plápolajícího ohně, opéct si buřty a zahrát různé sportovní hry (badminton, fotbal..). Atmosféra večera byla zakončena přesunem do tělocvičny, kde již měl každý z účastníků nachystán svůj spacák.
Druhý den po snídani začal adaptační program s tématikou osidlování Marsu, kde měla lektorka pro žáky připravené různé stmelovací hry zaměřené na komunikaci, spolupráci a kreativitu. Po dobrém obědě následovala návštěva zdejší knihovny, procházka k rybímu přechodu do Kruplova a před odjezdem domů pak ještě sladká zmrzlina.

Created by © 2015 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy