7.A třída - tř. učitelka Mgr.Jitka Sedláková

Školní rok 2018/2019

Kontakt: jitkasedlak@centrum.cz

SEZNAM ŽÁKŮ: Bártová Tereza, Brusová Adéla, Davidová Marta, Fiala Daniel, Hanzl Štěpán, Hanzlová Anna, Horák Vojta, Hromadová Daniela, Kalkusová Věra, Leitnerová Lenka, Mojžíšek Matěj, Pacholíková Klára, Platzerová Aneta, Přibylová Natálie, Sháněl Matyas, Sobek David, Starka Marek, Strnad Jakub, Školka Jakub, Šmídová Natálie, Šmol Michal, Štejdýř Tomáš, Tušil Kryštof, (23)

Výstava tapisérií

V pátek 7.12. v rámci výtvarné výchovy navštívíme výstavu tapisérií a vyzkoušíme si tkaní na tkalcovském stavu v Domě gobelínů v Jindřichově Hradci.
Vstupné:  20Kč  (bude hrazeno z účtu)
Odjezd: 8:12 vlakem
Sraz: 8:00 na vlakovém nádraží v NV
S sebou: pití, svačina, kapesné
Návrat: 11:25 z JH (11:50 NV)

Návštěva Lince

V úterý 11. 12. 2018 se uskuteční adventní přeshraniční projekt. První zastávka je ve Freistadtu, poté si v Linci prohlédneme město, navštívíme katedrálu Mariendom a moderní muzeum Ars Elektronika Center, podle času a počasí se projedeme vláčkem na vyhlídku.

Odjezd: 7:00 od tělocvičny
Návrat: kolem 18:30 opět k tělocvičně

Cena: 334,- (bude hrazeno přes školní účet)
Vstupné: € 7 (bude vybráno od žáků den předem)

S sebou: cestovní doklad, průkazka pojištěnce, svačina, pití, kapesné + dobrá nálada

Více informací naleznete na hlavní straně aktualit ZŠ

Národní muzeum

18. 12. 2018 navštívíme Historickou budovu Národního muzea, kde máme zajištěnou skupinovou prohlídku, při níž zhlédneme Česko-slovenskou/ Slovensko-českou výstavu ke 100. výročí založení Československa a výstavu 2x100 z nejvýznamnějších a nejzajímavějších sbírkových předmětů. Po prohlídce následuje procházka po Václavském náměstí na náměstí Staroměstské, kde uvidíme nově zrekonstruovaný Staroměstský orloj a zhodnotíme vyhlášené pražské vánoční trhy.

Odjezd: 6:08 vlakové nádraží v Nové Včelnici

Příjezd: 18:37 vlakem do Nové Včelnice

Jízdné: cca 130,- ( bude hrazeno ze školního účtu)
Vstupné je zdarma