9.A - tř. učitelka Mgr.Jitka Sedláková

Školní rok 2020/2021

Kontakt: Sedlakovajitka@zsnovavcelnice.cz

SEZNAM ŽÁKŮ:  Brusová Adéla, Davidová Marta, Fiala Daniel, Hanzl Štěpán, Hanzlová Anna, Horák Vojta, Hromadová Daniela, Kalkusová Věra,  Leitnerová Lenka, Mojžíšek Matěj,  Přibylová Natálie, Sháněl Matyas, Sobek David, Starka Marek, Strnad Jakub, Školka Jakub,  Šmol Michal, Štejdýř Tomáš, Tušil Kryštof (19)

Konzultační hodiny:

Po telefonické či mailové domluvě

ADAPTAČNÍ KURZ

Ve čvrtek 5. září 2019 naše třída 8.A vyrazila na adaptační kurz do lanového a sportovního centra Beruška. Společně s námi vyrazily se adaptovat i třídy 6.A a 7.A. Jednoduše to byl "den pro áčka". Každá třída měla na programu týmové hry, lezení na lanových překážkách a paintball. Kdo se na paintball neodvážil, mohl jít na týmovou únikovou hru.
Ke konci se třídy rozdělily a absolvovaly běh lesem, anebo si mohly zastřílet z luku, vzduchovky, či zápasit v sumo zápasech.
I když se všem v Berušce moc líbilo, museli účastníci nastoupit do autobusu a jet domů s radostí a únavou v očích. Nejvíce ohlasů získaly lanové překážky, vysoké v korunách stromů, ale i ty nižší, se skluzem do žíněnky na konci, který čekal na všechny odvážné. Pro všechny to byl příjemně strávený den.

Anička

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy