Menu
Základní škola Nová Včelnice
Základní školaNová Včelnice

Naše úspěchy v atletice

Naše úspěchy v atletice

Pohár rozhlasu, čtyřboj

Dne 14. 5. se v Jindřichově Hradci uskutečnily atletické závody – Pohár rozhlasu, kde naši starší žáci ve složení David Hána, Ondřej Brus, Filip Kupka, Filip Kadlec, Jan Bereš, Petr Pohlodko a Michal Hrdoušek vybojovali překrásné první místo a postup do krajského kola, které se bude konat již tuto středu 22. 5. v Táboře. Držte našim klukům palce!!  

Dne 20. 5. proběhly další atletické závody, kde každý závodník tentokrát absolvoval všechny 4 disciplíny. Do závodů nastoupily hned tři týmy, které opět předvedly dechberoucí oslnivé výkony a po zásluze se mladší žákyně (Šárka Ouhelová, Eliška Zdeňková, Vanesa Šmídová, Valerie Pilchová a Tereza Stejskalová) umístily na úctyhodném 3. místě. Velké poděkování zaslouží i tým mladších žáků, kteří podali taktéž velice slušný výkon – Marek Míchal, Štěpán Rak, Filip Křivka a Lukáš Zdeněk. Starší žáci naplnili očekávání a obhájili své vítězství ve své kategorii (David Hána, Filip Kupka, Filip Kadlec, Petr Pohlodko a Jan Bereš). Kluci se o postup z krajského kola pokusí v pondělí 27. 5. v Písku.

K dalšímu postupu gratulujeme a budeme klukům opět vehementně fandit v dosažení dalších úspěchů!!

Všem patří velké poděkování za sportovní nasazení a dosažení takovýchto úspěchů.

Datum vložení: 22. 5. 2024 6:52
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2024 7:24
Autor: Mgr. Jana Markesová

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče.

Pranostika na akt. den

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

Mohlo by Vás zajímat