Základní škola Nová Včelnice
Základní školaNová Včelnice

Naše úspěchy v atletice

Pohár rozhlasu, čtyřboj

Dne 14. 5. se v Jindřichově Hradci uskutečnily atletické závody – Pohár rozhlasu, kde naši starší žáci ve složení David Hána, Ondřej Brus, Filip Kupka, Filip Kadlec, Jan Bereš, Petr Pohlodko a Michal Hrdoušek vybojovali překrásné první místo a postup do krajského kola, které se bude konat již tuto středu 22. 5. v Táboře. Držte našim klukům palce!!

Dne 20. 5. proběhly další atletické závody, kde každý závodník tentokrát absolvoval všechny 4 disciplíny. Do závodů nastoupily hned tři týmy, které opět předvedly dechberoucí oslnivé výkony a po zásluze se mladší žákyně (Šárka Ouhelová, Eliška Zdeňková, Vanesa Šmídová, Valerie Pilchová a Tereza Stejskalová) umístily na úctyhodném 3. místě. Velké poděkování zaslouží i tým mladších žáků, kteří podali taktéž velice slušný výkon – Marek Míchal, Štěpán Rak, Filip Křivka a Lukáš Zdeněk. Starší žáci naplnili očekávání a obhájili své vítězství ve své kategorii (David Hána, Filip Kupka, Filip Kadlec, Petr Pohlodko a Jan Bereš). Kluci se o postup z krajského kola pokusí v pondělí 27. 5. v Písku.

K dalšímu postupu gratulujeme a budeme klukům opět vehementně fandit v dosažení dalších úspěchů!!

Všem patří velké poděkování za sportovní nasazení a dosažení takovýchto úspěchů.

Datum vložení: 22. 5. 2024 6:52
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2024 7:24
Autor: Mgr. Jana Markesová

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče.

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk