Základní škola Nová Včelnice
Základní školaNová Včelnice

Důležité informace

Informace ke stravování

Ke stravování se mohou strávníci přihlásit u vedoucí školní jídelny již poslední týden v měsíci srpnu buď osobně nebo telefonicky (601 328 515 ). K přihlášení mohou využít i přihlašovací lístek, který vyplněný zašlou na e-mail zs.zemanova@seznam.cz

Přidělené přístupové údaje a čipy zůstávají v platnosti.

Informace k organizaci stravování

Strávníci si přihlašují a odhlašují obědy prostřednictvím internetu do 13.00 hodin předcházejícího dne. V odůvodněných případech je toto možné provést ještě telefonicky do 7.00 hodin téhož dne. Aplikace je přístupná i z mobilního telefonu.  V internetové aplikaci je možné oběd odhlásit (popřípadě přihlásit).

Změna

• Školní jídelna bude vařit jen jeden oběd.

U výdejního okénka na terminálu všichni strávníci potvrdí objednaný oběd čipem. Noví strávníci si čip zakoupí u vedoucí ŠJ. Cena čipu je 125 Kč a čip je majetkem strávníka. Při jeho ztrátě si musí strávník zakoupit nový.

Přihlašovat do systému se budou strávníci podle následujícího návodu:
(týká se nových strávníků)

Od vedoucí ŠJ obdrží každý strávník následující údaje

• číslo zařízení (v našem případě 2909)
  • přihlašovací jméno
  • heslo
  • webové stránky pro přihlašování (www.strava.cz)

Po prvním přihlášení lze zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může v případě Vašeho zájmu zasílat tyto zprávy – potvrzení objednávky, neodebraná strava a měsíční přehled. Heslo i email lze později kdykoliv změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele. Mimo to si můžete kdykoliv na internetu na svém účtu prohlédnout aktuální informace o odběru stravy a provedených platbách.

Jídelní lístek bude  k nahlédnutí na informační tabuli, na webových stránkách školy www.zsnovavcelnice.cz a na stránkách www.strava.cz, kde bude možné provádět aktuálně změny.

Postup při objednávání či odhlašování stravy

• zvolit www.strava.cz nebo www.zsnovavcelnice.cz a odkaz na www.strava.cz
  • v dialogu pro přihlášení vyplnit a potvrdit položku Zařízení
    (naše jídelna má kód 2909)
  • vyplnit a potvrdit položky Uživatel a Heslo
    (ztracené heslo možno zjistit u vedoucí ŠJ)

Pro objednávání či odhlašování stravy potvrďte položku Objednávky a proveďte požadované změny (přihlášky, odhlášky). Změny je nutné uložit  potvrzením položky Odeslat ze systému se odhlásíte potvrzením položky Odhlášení.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.

Platby za stravné jsou prováděny formou inkasa. Souhlas k inkasu je nutné dát ve vaší bance pro ZŠ Nová Včelnice č.ú. 35 – 603 984 379/0800 (minimální výše limitu je
1 000 Kč). Platba Vám bude stržena začátkem každého měsíce. Pokud strávník nedá souhlas k inkasu, obdrží pro aktuální měsíc údaje pro platbu, kterou pak provede jiným způsobem. Platit v hotovosti bude možné pouze ve výjimečných případech po telefonické nebo osobní dohodě s vedoucí ŠJ.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů se obraťte na vedoucí školní jídelny paní Janu Zemanovou, tel. 601 328 515.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Svátek má Ivo

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den památky obětí nemoci AIDS

Zítra má svátek Zbyšek

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den stepu